Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Најслатко пазарување: Нема подобро друштво од ова

Во Лондон пред две недели се случи  најслаткото пазарување. Виновниците за истото се  Дејвид Бекам и неговата ќерка Харпер.

Кога твоите родители се светска дизајнерка и најдобро облечен спортист во светот, тогаш и детето често завршува на шопинг тури. Харпер беше преубаво облечена, се разбира благодарение на својата мајка Викторија која сигурно доста се потрудила.

Ни тато не ги изневери очекувањата и беше сјајно облечен. Поважно од гардеробата дефинитвно беше доброто друштво. Нема подобра комбинација од шопинг на татко со својата мала принцеза, зар не ?

Прочитај

Green Tea

Kреативниот директор на марката Dom Perignon , го истражувала Лени Кравиц и неговите нови карактеристики во соработка со оваа куќа од шампањско … Поточно,...

Four Seasons

Дали сакате пауза од сè околу вас – цивилизација, современи уреди, Интернет, работа и луѓе? Имаме совршен предлог за вас … Островот Асатиг е...

Wall Street

Брендот Porsche го воведе моделот 911 Targa 4S Heritage Design Edition, кој доби елементи за дизајн од 1950-тите и 1960-тите, и е првото од...

Cotton Club

Импресивна, но повторно софистицирана колекција што Крис ван Аш ја потпишува за марката Berluti… Очигледно, розите цветаат во марката Berluti. Со креативно водство на...