• Сподели на:

Моминска вечер на Ким Кардашијан: Погледнете кои девојки беа присутни!

___

Ким била облечена во бело од глава до пети, а на приватната журка се појавиле нејзините сестри, мајка и пријателките.

Семејството Кардашијан организираше моминска вечер за Ким. Иако венчавката на Ким и Кание е за две недели, семејството и пријателите се собрале на приватна забава во Беверли Хилс.

Ким носела бело, со бисери околу вратот и сребрени високи потпетици.

Погледнете ги во галеријата фотографиите од моминската вечер на Ким Кардашијан.

98765432

 


Оставете коментар

___