• Сподели на:

Миранда Кер гола за насловната на „Harpers Bazaar“

___

Голотијата никогаш не била нејзина страна, но овој пат некогашната манекенка на Викторија Сикрет, Миранда Кер потполно се разголила за насловната страна на магазинот „Harpers Bazaar“.

 

Поранешната сопруга на актерот Орландо Блум и мајка на едно дете се фотографирала само во високи потпетици.

„Harpers Bazaar“ веднаш ја објавиле фотографијата на својот Инстаграм профил, со ветување дека манекенката покажала баш се во внатрешните страници на јануарското издание.


Оставете коментар

___