Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Костуми за капење, кои велат: “Гррррр!”

Холандскиот модел Дукен Крос малку се забавуваше на плажа.

Дали ви се допаѓа нејзиниот костим за капење? Не е баш “последна мода”, со оглед  на тоа дека животинските принтови не се хит оваа сезона, но на оваа убава девојка се стои добро.

Ако се прашувате како нејзиниот маж изгледа  …. повелете слика!

Прочитај

Four Seasons

The Muraka, Maldivi Нема ништо подобро да се избега од реалноста, од вистински луксузен подводен стан. Како дел од островот „Conrad Maldives Rangali“, „The...

Fine Living

Ако некогаш сте посакале да живеете во Бел Ер, ние имаме совршена понуда за вас … Со цена од 16,89 милиони долари, вилата за...

Wall Street

Детали покриени со златен лист и рефлективни панели се главните карактеристики на стилот „Арт Деко“ во овој париски ресторан, кој британскиот дизајнер Џон Велан...

Fine Living

На Бел Ер има многу импресивни мега-вили, но само неколкумина имаат архитектонско значење до таква мера како онаа за која денес зборуваме… Позната како...