• Сподели на:

Ким Кардашијан се прошета без гаќи

___

Познатата старлета Ким Кардашијан секогаш остава простор за фантазирање.

Дури и кога изглегува надвор во најобична гардероба, таа сака да биде фотографирана и да се зборува за неа.

Наизглед обичната црна комбинација, не изгледала како нешто што би било од интерес на магазините и љубителите на трачеви, се додека не се свртела од позади… Ни хеланките не се повеќе она што беа.

Секако дека таа била во брзање да остави нешто во автомобилот, па заборавила да облече гаќи. Само, не ни е јасно како тоа се заборава?!

2-609x800

1

 


Оставете коментар

___