Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Каније Вест исфрлен од дома

Препукувањата преку статуси, помеѓу Каније Вест и неговата поранешна девојка Амбер Роуз, по сè изгледа предизвикаа лоша караница во домот. Според пишувањата на Радар, Ким го исфрлила својот сопруг од заедничката куќа, поради јавното понижување кое го доживеала.

Реалити ѕвездата деновиве постираше заедничка фотографија со Амбер Роуз и предизвика шок на социјалните мрежи поради својот потег. Девојките очигледно го разрешиле недоразбирањето кое што го имаат помеѓу себе, но затоа Каније си го доби заслуженото.

-Ким збесна по постот од Амбер. Рече дека никогаш не била толку понижена. Беше премногу лута, па не му дозволи на Каније да влезе дома. Ги смени сите кодови и побара од обезбедувањето да не го пушта на капијата, открива интерен извор.

Само за потсетување, караницата помеѓу Вест и Амбер започна откако раперот ја нарече Роуз стриптизета, а таа го закопа прашувајќи го дали е лут поради тоа што не е покрај него да му го пика прстот во задникот.

-Ким врие поради тоа што ја антагонизира Амбер. Доволно и е! Верува во сè што напиша Амбер. Во моментот сакаше да се сокрие под прекривка и никогаш повеќе да не го покаже своето лице, додава изворот.

Прочитај

Fool Moon

Tesla е име кое инспирира многумина… Нивниот славен Cybertruck речиси се најде во улога на муза за модифицираната верзија на iPhsone кој е потпишан...

Fine Living

Принцевите живеат во палати и тоа е општо позната работа… Сепак, земјата и воздухот во нивниот случај можат да се поистоветат, бидејќи принцевите успеваат...

Cotton Club

Поврзувајќи се повторно за својата втора соработка, Bamford Watch Department и Badgerworks, повторно одбраа TAG Heuer Carrera модел како свое платно… Овој пат, се...

Route 66

Нема зборови кои можат да ја опишат убавината на оваа добро позната британска икона произведена во 1966 година. Реставрацијата е внимателно изведена од страна...