• Сподели на:

Како изгледа Шерил Кол без сминка ?

___

No make up (foto: Instagram)

Шерил Фернандез- Версини, позната како Шерил Кол или едноставно Шерил е секогаш средена и ние сме навикнати секогаш да ја гледаме во свечени фустани со многу шминка.

Иако важи за една од најубавите жени во светот, таа нема проблем со тоа дали некој негативно ќе го искоментира нејзиниот изглед, а тоа го покажа и сега со оваа фотографија после туширање без грам сминка на нејзе.

Во бањарка, со пешкир околу нејзината глава, Шерил изгледаше среќно исто како на црвениот тепих.

Честитки за овој гест, Шерил!

 


Оставете коментар

___