Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Холивудскиот актер медитираше целосно гол!

Pauza od snimanja (foto: Instagram)

Медитацијата е основниот облик на на релаксација и е една од омилените активности на повеќето големи ѕвезди. Ова го практикува и актерот Џош Духамел кој го прави тоа целосно гол, па и ја објавува фотографијата на својот Инстаграм профил.

Сопругот на познатата пејачка Ферги направи пауза измеѓу снимањето и ја објави својата необична слика.

Познато е дека Џош е еден од милениците на женската публика, така што ова е вистински празник за очите и ние веруваме дека од сега и оние од понежниот пол кои не многу го забележуваа, ќе му обрнат внимание.

Прочитај

Wall Street

Понекогаш пандемија, здодевност и премногу слободно време, можат да донесат луди идеи… Ова е точно случајот со златарникот од Мичиген, Џони Пери, чија продавница...

Green Tea

Ние ви споделуваме листа на пет видови на лекови кои дефинитивно треба да ги имате со вас на одмор во случај на најчести летни...

Route 66

Кога станува збор за транспортните средства, Џејмс Бонд е најпознат по неговиот вкус поврзан со автомобилите… Меѓутоа, ако компанијата Триумф праша нешто, моторите би...

Route 66

Bugatti Chiron е вистинско инженерско чудо што покажува што може да се постигне кога автомобилскиот инженеринг се движи кон апсолутна граница. Речиси секоја компонента...