• Сподели на:

Го сруши интернетот ! Погледнете ја сликата на Ким Кардашијан која има преку  800 000 лајкови

___

Старлетата овој пат не го покажа задникот туку нешто друго.

Ким е во духот на велигденските празници , ги офарба јајцата и својата радост ја сподели со следбениците на друштвените мрежи.

Иако овој пат таа не го сликаше својот задник, фотографијата собра повеќе лајкови од било која слична.

Старлетата ги привлече симпатиите и на оние кои не многу ја сакаа до сега.


Оставете коментар

___