• Сподели на:

Фустан од 6000 бисери

___

За ова било потребно труд и работа од стотина саати… Погледнете ја тоалетата во која убавата глумица Лупита  Нјонго се појави на доделувањето на оскарите во Лос Анџелес


Оставете коментар

___