• Сподели на:

Фотографии од свадбата на Соланж Ноулс

___

Свадбата на Соланж Ноулс и нејзиниот сопруг Ален Фергусон е вистински пример како треба да изгледа една модерна и естетска свадба. Тие се венчаа во црква во Њу Орлеанс пред 200 гости, а на својата церемнија пристигнаа на бели велосипеди. Дрес код: апсолутно бело.


Оставете коментар

___