• Сподели на:

(ФОТО) Ова е луксузниот апартман во кој Новак и Јелена ќе ја поминат првата брачна ноќ!

___

Новак Ѓоковиќ и Јелена Ристиќ првата брачна ноќ ќе ја поминат на Свети Стефан, во еден од најлуксузните апартмани на тој остров.

Венчавката на прославениот тенисер Новак Ѓоковиќ и неговата вереница Јелена Ристиќ, која ќе се организира на 9. и 10. јули на Свети Стефан, предизвика огромно внимание како на локалното население, така и во медиите.

Парот по венчавката, првата брачна ноќ ќе ја помине во едно од најубавите летувалишта во регионот – Свети Стефан, а за таа прилика избраа посебно романтичен амбиент во еден од апартманите на тој остров.

Да подсетиме, најдобриот тенисер на светот Новак Ѓоковиќ и неговата вереница Јелена ноќеска со приватен авион слетаа на тиватскиот аеродром.

1

2

3

4

5

 


Оставете коментар

___