• Сподели на:

Чарли Шин ја запросил порно звездата Брет Роси

___

Шин го поставил прашањето со голем дијамантски прстен на својот одмор на Хаваи на 15 фебруари. Среќниот пар го потврдил истото дека се верени. Тој толку бил џентлмен што клекнал на едно колено пред толпа народ,и тоа на денот на заљубените. Претходно, Чарли Шин беше во брак со Дона Пил само една година, каде во 1995 се ожени со актерката Денис Ричардс се додека не се разведоа во 2004.Пред скоро време, исто така беше во брак и со Брук Милер од 2008 до 2011. Четвртата среќа останува да видиме до кога ќе трае.


Оставете коментар

___