Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Анџелина Џоли во минич – екстремно слаба ги загрижи фановите!

Многумина ја сметаат за една од најубавите жени на светот, но во исто време на големо се зборува дека славната Анџелина Џоли е на раб на анорексија.

Екстремно слабата актерка и режисерка се појави на премиерата на филмот “Kung Fu Panda 3”, и го привлече вниманието во црн мини фустан – но она негативно внимание бидејќи сите коментирале дека Анџелина е преслаба.

Погледнете како изгледа:

 

Прочитај

Route 66

Како што одминува времето, ексклузивните автомобили од пред неколку децении стануваат уште ексклузивни. Се разбира, ако преживеале и ако се во првобитна состојба. Цената...

Wall Street

Откако Вирџинија Робертс претходно изјави дека член на кралското семејство има кукла со големина и налик на себе, сега открила дека принцот Ендрју сексуално...

Fool Moon

Добитникот на Оскар Шарлиз Терон е една од најплатените актерки во Холивуд денес, и оваа убавица која денес го слави својот 45 роденден, порасна...

Fool Moon

Камерон Дијаз направи редок исклучок и необично се појави на малите екрани велејќи дека сега чувствува „,мир“ откако се повлече од центарот на вниманието...