Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

4 Кристијано Роналдо и Алесандра Амбросио разголени за насловната страна на GQ

Кристијано Роналдо, како најславниот фудбалер и Алесандра Амбросио, како еден од водечките модели на Victoria’s Secret, беа одбрани за најновата насловна страна на GQ.

Двајцата се поим за совршено тело, па сосема очекувано, целата фотосесија слободно може да се нарече перфекција.

Повеќе разголени, отколку облечени, и двајцата позираат само по долна облека, а Алесандра се појавува и топлес.

kristijano.ronaldo01

kristijano.ronaldo01

kristijano.ronaldo01

kristijano.ronaldo01

kristijano.ronaldo01

kristijano.ronaldo01

kristijano.ronaldo01

 

Прочитај

Green Tea

Kреативниот директор на марката Dom Perignon , го истражувала Лени Кравиц и неговите нови карактеристики во соработка со оваа куќа од шампањско … Поточно,...

Four Seasons

Дали сакате пауза од сè околу вас – цивилизација, современи уреди, Интернет, работа и луѓе? Имаме совршен предлог за вас … Островот Асатиг е...

Wall Street

Брендот Porsche го воведе моделот 911 Targa 4S Heritage Design Edition, кој доби елементи за дизајн од 1950-тите и 1960-тите, и е првото од...

Cotton Club

Импресивна, но повторно софистицирана колекција што Крис ван Аш ја потпишува за марката Berluti… Очигледно, розите цветаат во марката Berluti. Со креативно водство на...