• Сподели на:

Погледнете како изгледа поранешниот сопруг на Анџелина Џоли

___

Били Боб Торнтон е поранешниот сопруг на Анџелина Џоли, кои беа во брак 3 години. Тој денес изгледа сосема различно.

Били е премногу слаб и буквално е непрепознатлив.

685020_bili-bob-tornton-profimedia0263990145_ff

Славниот глумец дури шест пати беше во брак, но негова најпозната поранешна сопруга е Аџелина Џоли.

685021_bili-bob-tornton-profimedia0264017949_ff

Торнтон присуствуваше на премиерата на филмот “Our Brand Is Crisis“ во Лос Анџелес заедно со неговата сопруга Кони Англанд. Додека другите гости се потрудиле да изгледаат елегантно на црвениот тепих, Били се појави во фармерки и срцна маица без ракави.

Тој сега е во брак со 10 години помладата Кони, и заедно ја имаат 11-годишната ќерка Бела.

685019_bili-bob-tornton-profimedia0228292045_ff


Оставете коментар

___