Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Поранешната бизнис менаџерка на познатиот пејач Рики Мартин (50) тврди дека поп-ѕвездата и должи нешто повеќе од милион долари, а сега поднела тужба обидувајќи...

Fool Moon

Линда Евангелиста ја сподели својата болна исповед за тоа како пластичните операции го уништиле нејзиното тело и повторно не покани да размислиме дали стремежот...

Fool Moon

Романтичен град на брегот во кој секој со задоволство се враќа секогаш. Conde Nast Traveler направи листа на најубавите приморски градови во Европа. На...

Fool Moon

Џулија Робертс се враќа на големото платно со Џорџ Клуни во новиот романтичен филм ”Билет за рајот”. За сите оние кои долго време посакуваат...

Fool Moon

Тој не се појавува често во јавноста, па папараците немаат можност да го фотографираат. Пред неколку години на улиците на Лос Анџелес беше фотографиран...

Fool Moon

Тој е жива холивудска легенда во осмата деценија од животот, но не би се рекло дека изгледа така. Познатиот американски актер Ричард Гир (72)...

Fool Moon

Поранешниот вереник Џенифер Лопез, Алекс Родризег, има нова девојка која е 20 години помлада од него. Бејзбол иконата Алекс Родригез (46) има нова девојка....

Fool Moon

Астрологијата ги открива хороскопските знаци кои навистина не ги интересира туѓото мислење, па дури и најблиските. „Не ти е гајле што некој ќе каже“...

Fool Moon

Џенифер Лопез започна вистинска лавина од коментари по неодамнешното објавување на нејзиниот документарен филм Halftime, во кој откри многу детали од нејзиниот живот.Познатата Џенифер...

Fool Moon

Ексклузивно дознаваме дека хитот „Џокер“ доби свое продолжение, а многу веројатно и со Лејди Гага како Харли Квин! Филмската адаптација на приказната за Џокер...

Fool Moon

Според извори, Џенифер Лопез и Бен Афлек се венчале пред неколку дена во хотелот Риц-Карлтон. Деновиве странските медиуми шпекулираат дека Џенифер Лопез наводно на...

Fool Moon

Бредли Купер е еден од најбараните актери во Холивуд, а секако и еден од најпосакуваните ергени. Бредли Купер е познат по многубројните улоги, но...

Advertisement