Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Поранешната бизнис менаџерка на познатиот пејач Рики Мартин (50) тврди дека поп-ѕвездата и должи нешто повеќе од милион долари, а сега поднела тужба обидувајќи...

Fool Moon

Линда Евангелиста ја сподели својата болна исповед за тоа како пластичните операции го уништиле нејзиното тело и повторно не покани да размислиме дали стремежот...

Fool Moon

Романтичен град на брегот во кој секој со задоволство се враќа секогаш. Conde Nast Traveler направи листа на најубавите приморски градови во Европа. На...

Fool Moon

Џулија Робертс се враќа на големото платно со Џорџ Клуни во новиот романтичен филм ”Билет за рајот”. За сите оние кои долго време посакуваат...

Fool Moon

Поминаа две и пол децении откако беа најпопуларниот пар на светот, во меѓувреме и двајцата имаа неуспешни врски и бракови, но почитта и љубовта...

Fool Moon

На почетокот на април се појави вест дека холивудската актерка Деми Мур била во врска со успешниот швајцарски готвач Даниел Хум. Ѕвездата на филмот...

Fool Moon

Некои и веруваат, некои нему, но едно е јасно – многу работи се погрешно протолкувани. Еден од најголемите скандали во светот на познатите во...

Fool Moon

Американската актерка Линда Еванс (79), која во осумдесетите ја играше Кристал Карингтон во сапуницата „Династија“, има кариера која трае повеќе од 60 години., Многу...

Fool Moon

Во јавноста како бомба одекна веста дека по 12 години врска пејачката Шакира и фудбалерот Жерар Пике се разделуваат. Многубројните фанови не можеа да...

Advertisement