Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Пинк често се смета за женствена, несериозна, нежна, романтична … но низ историјата ја носеа моќни жени кои беа незаборавни во фустани во различни...

Fool Moon

Кејт Мидлтон едноставно не престанува да извојува модни победи! Откако се појави во никогаш погламурозно издание на британската премиера на новиот Џејмс Бонд облечена...

Fool Moon

Ако сè уште размислувате за промена: без разлика дали станува збор за скратување на косата или промена на бојата, општа промена на обликот. Тогаш...

Fool Moon

Прво, да направиме разлика: не се работи за токсични врски за кои веднаш знаеме дека не се она што го сакаме од љубовта, без...

музика

Во друштво на младата 21 годишна позната манекенка Кара Делевинге, Рири во луксузна атмосфера ја прослави очекуваната новогодишна ноќ. Во клубот 40/40 во Њу...

Advertisement