Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Човекот чии маски за очи ги импресионираа сите на Haute Couture Fashion Week во Париз, има завидно искуство и соработка со најголемите имиња во...

Cotton Club

Ако одеднаш се надевавте дека модниот тренд од 90-тите и 2000-тите ќе заврши во новата сезона, ве уверуваме дека сè уште е далеку од...

Cotton Club

Софистицираната женска долна облека (како и спортската машка Dolce & Gabbana) го зазема првото место во некои од најелегантните дизајнерски креации во сезоната кои...

Cotton Club

Акција што ја поддржува филозофијата на брендот да биде инспириран и да ја заштитува природата. Силна енергија, моќ и љубов кон природата. Три карактеристики...

Cotton Club

Нараквиците се еден од најневеројатните модни додатоци. Тие ја потполнуваат вашата комбинација давајќи и личен печат и им овозможуваат на рацете модерен и софистициран...

Cotton Club

Крагните како моден детал срамежливо се појавиа во 2010.,кога Луј Витон и Миу Миу ги промовираа во своите колекции. Меѓутоа како омилен и must...

Cotton Club

Писмо ташните се ефектен и шик аксесоар, кој ќе го збогати и разигра вашиот стил. Писмо ташните траат и живеат, елегантни се, шик и...

Cotton Club

Упадливи и несекојдневни прстени како моден хит оваа сезона! Нека прстенот биде ваш личен печат! Прстените оваа сезона завладеаа во светот на аксесоарите. И...

Cotton Club

Преку ноќ во светот на модата џинсот во боја стана императив! Разиграно, свежо, весело и шик! Џинсот во боја ќе господари и оваа пролет....

Cotton Club

Најромантичен тренд оваа сезона. Плисирано здолниште – пат до женственоста и необичнот стајлинг! Романтично, а бескрајно шик, подеднакво кежуал и заводливо, прав рај за...

Advertisement
Advertisement