Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

Cotton Club

Креативната директорка на модната куќа Гучи Фрида Џани, ја промовираше колекцијата есен 2013 година. Инспирацијата ја пронашла во педесеттите години на 20век и од...

____баланс новости и трендови

Понекогаш се прашуваме дали можеби експертите не ги местат резултатите од истражувањата  во своја полза. Ете сега последната вест со која решија да не...

Совети за Секс и Врска

Долго време не сме ви претставиле некои нови пози. Но затоа денес ќе ве изненадиме со екстремно добри пози создадени за жените и мажите...

КУЈНА

За 5 порции: Потребни состојки: 1 зрела банана 250 мл слатка павлака јајце Шеќер Рум   Начин на подготовка: Бананата исечете ја на парченца...

МАМА

Зошто свекрвите и снаите толку тешко наоѓаат заеднички јазик? Главниот проблем е во тоа што тие се туѓинци една за друга и само околностите...

КУЈНА

Потребни состојки: интегрален тост леб маргарин 300гр пилешки гради 300гр чаден кашкавал домати зелена салата свежи краставици Начин на подготовка: Прво отстранете ја кората...

Advertisement
Advertisement