Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Пандемијата ги зближи: Деми Мур и Брус Вилис објавија заеднички фотографии!

Иако речиси 13 години не се заедно, тиа се пример како партнерите треба да се однесуваат по разводот. Со години работат на градење на добри односи и велат дека денес се најдобри пријатели.

Сепак, објавувајќи ги овие фотографии, тие натераа многумина да мислат дека повторно се појавиле искри во нивниот однос.

Поточно, нивната ќерка Талула (26) сподели фотографии од своите родители и браќа и сестри како се дружат во пругасти зелени пижами додека позираат за семеен портрет.

Следеа коментари како овој, „Ова е вистински пример за семејство“, а многумина се прашуваат дали оваа двојка е повторно заедно?

Сепак, возбудата на фановите брзо исчезна кога сегашната сопруга на Брус Вилис исто така излезе со коментар: „Малкумина можат толку добро да ја изнесат зелената боја“.

Притоа, јасно стави до знаење дека сè е добро меѓу нив и дека не постојат искри меѓу Брус и Деми, само едно пријателство и блискост што ги врзува со години.

Во една прилика, Деми одговори на прашањето за разводот и нивниот однос: „Иако на многумина им се чини невозможно, но јас сум многу горда на нашиот развод. Мислам дека Брус на почетокот беше исплашен дека ќе го отежнувам нашиот развод и ќе го истресам мојот гнев, не дозволувајќи му да пристап до децата – како што повеќето парови го користат како оружје. Но, јас не го сторив тоа, а ниту тој “.

Прочитај

Green Tea

Надворешните температури деновиве го достигнуваат својот врв, па честопати нашето единствено спасување е да останеме во климатизирани простори. Сепак, дури и изложеноста на климатизери...

Fool Moon

Оскаровката Хали Бери денес го слави својот 54 роденден. Познатата американска актерка е родена на 14 август 1966 година во Кливленд. Нејзиното рано детство...

Cotton Club

Ателје Версаче презентира украсни креации со промовирање на својата колекција есен / зима 2020 година… Во нивниот изглед, можеме да видиме дека Џоан Смолс...

Fine Living

Дури и кога се појави вирусот корона, знаевме дека нема толку лесно да ја напушти нашата планета… Песимистите веруваат дека тој ќе биде присутен...