Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Бредли Купер е историја: Ирина Шајк го прошета своето ново момче милионер! (ФОТО)

По шпекулациите што следуваа по наводната врска на Бредли Купер со Лејди Гага, бракот на Ирина Шајк и познатиот актер заврши.

Дали е тоа причината, или не, не знаеме, но набрзо дојде и до официјален развод.

На Ирина очигледно не и требаше многу време да го преболи Бредли, па неодамна е забележана на улиците на Њујорк заедно со американскиот милионер Вито Шнабел (33), кој се занимава со продажба на уметнички дела.

Прочитај

Wall Street

Британската влада доцна во четвртокот објави дека ќе воведе задолжителнен карантин за повратниците од Франција во сабота од 3 часот по полноќ, на британските...

Route 66

Со децении, Mercedes како концепт за луксузен автомобил е особено популарен во Америка, каде што го сакаат многу спортисти. Меѓу нив е и Мајкл...

Four Seasons

Viceroy Bali е луксузно одморалиште со триесет вили, што особено ќе ги израдува љубителите на ексклузивност, елеганција и егзотичност… Оваа област, која некогаш била...

Green Tea

Фантастичната линија на Џенифер Лопез е резултат на редовно секојдневно вежбање, но и добра исхрана. Латиноамериканската дива веќе откри дека секогаш се грижи за...