Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Бредли Купер е историја: Ирина Шајк го прошета своето ново момче милионер! (ФОТО)

По шпекулациите што следуваа по наводната врска на Бредли Купер со Лејди Гага, бракот на Ирина Шајк и познатиот актер заврши.

Дали е тоа причината, или не, не знаеме, но набрзо дојде и до официјален развод.

На Ирина очигледно не и требаше многу време да го преболи Бредли, па неодамна е забележана на улиците на Њујорк заедно со американскиот милионер Вито Шнабел (33), кој се занимава со продажба на уметнички дела.

Прочитај

Green Tea

Сместен во Драма, грчки град познат по својата топографија и неверојатен пејзаж, интересниот ресторан го дизајнираше Kois Associated Architects. Овој проект е дел од...

Cotton Club

Сартријалниот стил е повторно во центарот на вниманието, бидејќи Giorgio Armani Made to Measure штотуку ја претстави својата пролет / летo кампања… Италијанскиот моден...

Four Seasons

Мистичната река во Јужна Америка, полна со возбуда и прекрасни животни … На пловидбата на втората најдолга река во светот, долга 6992 километри, ќе...

Green Tea

Некои луѓе едноставно се целосно посветени на својата работа, а совршен пример за тоа е Џим Бевериџ… Тој скоро наполни четириесет години работа, со...