• Сподели на:

Тренд за топлите денови: Маици и фустани со деколте на врзување

___

Во периодот кој следи и топлите денови кои со нетрпение ги чекаме, подгответе се да го разголите деколтето.

trend-za-toplite-denovi-maici-i-fustani-so-dekolte-na-vrzuvanje-001.jpg

Доколку сè уште не сте се „заразиле“ со трендот маички и фустани на врзување, време е да се подновите со некое вакво парче.

Изборот е голем – од боди со длабоко деколте кое совршено оди со фармерки, до лелеави фустани и кошули со врвки кои ќе ги износите заедно со омилените сандали.

Ова се само дел од моделите кои ќе ве убедат дека деколтето на врзување е вашиот нов омилен пролетен тренд:

 


Оставете коментар

___