Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Топ 5 Riplay патики 2014.

Riplay, еден од најпопуларните урбани модни брендови ги претставува новите модели на патики за лето 2014. кои ги следат најтоплите светски трендови. Патиките се изработени од платно, идеални за топлите летни денови. Поседуваат неодолив кежуал шмек по кој е Riplay познат во светот.

Погледнете ги топ пет моделите, и изберете го омилениот пар кој ќе го носите во текот на летото.

Прочитај

Four Seasons

Постојат некои места на нашата планета, кои едноставно содржат повеќе маѓија од останатите. Еден од нив сигурно е Маракеш… Можност да уживате во мир...

Cotton Club

Постојат само два момента кога времето речиси ќе застане – кога сте во карантин и кога секој ден ви изгледа речиси ист, а потоа...

Fine Living

Rimor X јахтата е дизајнирана да ве однесе од едниот до другиот крај на земјата, а нејзиниот ентериер не потсетува на луксузна хај-тек палата,...

Route 66

Бугати Тип 57 и неговите подоцнежни варијанти се моментално најпосакуваните автомобили на светот, барем кога станува збор за вредноста , додека меѓу нив особено...