Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Софија Вергара во новата Dolce & Gabbana кампања

Иако поговорката вели дека убавината е во окото на набљудувачот, сите можеме да се согласиме за фактот дека Софија Вергара е едноставно фасцинантна…

Таа одигра голема улога во новата кампања на италијанската модна куќа Dolce & Gabbana. Софија дефинитивно и овој пат ги направи горди своите лојални фанови. 47-годишната американско-колумбиска актерка е протагонист во новата кампања со чанти за ценетиот италијански бренд, а на фотографиите во продолжение се совршени.

Дали изборот на оваа убавица за лице на оваа кампања е паметен или не, времето ќе покаже. Дотогаш, ќе уживаме во прекрасните фотографии.

Прочитај

Four Seasons

Aman е името кое е синоним за мир, спокој и велнес центар… Сето тоа може да се види во нивните одморалиште, без разлика дали...

Cotton Club

Веројатно секоја жена во нејзиниот попис на желби се наоѓа ова нараквица… Ова нараквица ја сакаат сите – славните, манекенките и модели, обичните и...

Four Seasons

Постои едно место во океанот, кое изгледа како врата за некој сосеме друг свет… Голема сина дупка, сместена на околу 100 километри од главната...

Fine Living

Кој би рекол дека Роки има дарба за уредување на ентериер? Силвестер Сталоне, е еден од најпопуларните и најуспешни актери во светот, кој има...