• Сподели на:

Шалот како моден додаток

___

Есента и официјално започна, па мислиме дека е време да бидете подготвени за ладните денови. Еден моден додаток кој е топол и удобен е шалот. Тоа е моден додаток кој мора да го имате оваа сезона. Тој ќе ве загрее и ќе го освежи целокупниот ваш аутфит.


Оставете коментар

___