• Сподели на:

Секси долен веш од Marks & Spencer пролет, лето 2014.

___

Marks & Spencer че ве израдува со новата колекција на долен веш.

На фотографиите е слатката Michea Crawford која ќе ви ги открие трендовите за пролет, лето 2014. А трендовите се секси…


Оставете коментар

___