• Сподели на:

Се враќаат секси чевлите

___

Со влијанието на Birkenstock, Furkenstock и сличните шик силуети, модната индустрија застана во одбрана на секси чевлите.

Нема ништо лошо во чевлите со полни и дебели потпетици или заводливите сандали и додека тие не би можеле да направат чудо за вашиот грб, можат да направат многу за вашиот изглед.

Нема болка, нема добивка, нели? Еве 11 опции кои се чевли се IN.


Оставете коментар

___