Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Револуција на апостолките: нов хит за ова лето!

За сите оние кои сакаат да одат боси по трева, една американска компанија нуди апостолки со трева.

Апостолките од компанијата Firebox се обложени со вештачка трева која ви дава впечаток дека одите по штотуку покосена ливада.

Апостолките се наменете особено за луѓето кои живеат во градовите, а се големи љубители на природата. Постојат во машка и женска верзија и чинат 38,19 долари. На оние на кои им се чини дека оваа цена е превисока, секогаш можат да претрчаат до најблискиот парк и да се прошетаат боси по тревата, под услов да нема табла која предупредува дека е забрането да се движите по зелените површини.

httpv://www.youtube.com/watch?v=eTWAzi1I5ps

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Колку често сте се обиделе да ги отстраните влакната како на нозете, под пазувите и тие упорно растат повторно? Еве како трајно да ја...

Fine Living

Одредени причини може да ве изненадат и воопшто не се чудниОралниот секс е еден од начините на кои паровите придонесуваат за нивното сексуално задоволство,...

Green Tea

Колку ќе бидат големи вашите гради зависи од повеќе фактори, како што се генетиката, тежината, возраста и бременоста, а промените во големината и обликот...

Cotton Club

„Ова е колекција за мажи, како и за жени“ – така ја објасни својата нова колекција. Во време кога дизајнерите и брендовите го преиспитуваат...