• Сподели на:

Разиграни крзнени аксесоари

___

Се враќаме назад во минатото. Крзното оваа сезона е живописно и интересно. Освен крзнени капути оваа сезона внесете крзнени аксесоари во својата гардероба. Шалови од крзно, меки крзнени торби и сето тоа во јаки бои. Многу модни куќи предлагаат оваа зима да го стилизираме својот изглед со додатоци од крзно, а дамите кои ги пратат модните трендови, веќе ги прифатија овие совети.


Оставете коментар

___