Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Пролетта почнува кога ќе ги облечете белите фармерки

Ништо не значи „пролет“ како свежите, бели фармерки кои можете да ги носите апсолутно со секоја маичка, кошула, лесна наметка, секој пар потпетици, балетанки, римјанки…

Опциите се бесконечни и затоа ги обожаваме.

Оваа пролет разгледајте ги опциите кои ги имате – класични бели фармерки, со везови на џебовите или поткинати коленици. Сите се подеднакво модерни и прекрасни.

Пролетта почнува со нивното прво облекување, па затоа не чекајте.

30 идеи како да ги носите:

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...