Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Пролетни комбинации со широки, шарени панталони

Широките панталони се парче гардероба без кое ниту една жена не смее да ја дочека пролетната сезона.

30-proletni-kombinacii-so-siroki-sareni-pantaloni-001.jpg

Иако веќе неколку години наназад се хит, нивната популарност не се менува.

Сосема е издржано зошто – се носат во сите прилики, се комбинираат со сите кошули, маички и наметки, лесни се и удобни, што значи идеални за топлите денови.

Ви предлагаме  комбинации низ кои ќе се вљубите во шарените, широки панталони:

 

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Читањето книги пред спиење го подобрува квалитетот на спиењето, го намалува стресот, го подобрува расположението и ни помага да донесуваме подобри и поправилни одлуки,...

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...