Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Пролетни јакни од Bershka

За променливиот период јакните се суштински дел од облеката. Затоа и доминираат во најновите пролетни колекции, и тоа различни модели, секој може да најде модел по своја мера. Сега се особено привлечни, заради боите, удобните и пријатни материјали и различни дезени.

Погледнете какви јакни ни нуди шпанскиот моден бренд Bershka во својата колекција за пролет 2014.

Прочитај

Green Tea

Kреативниот директор на марката Dom Perignon , го истражувала Лени Кравиц и неговите нови карактеристики во соработка со оваа куќа од шампањско … Поточно,...

Four Seasons

Дали сакате пауза од сè околу вас – цивилизација, современи уреди, Интернет, работа и луѓе? Имаме совршен предлог за вас … Островот Асатиг е...

Wall Street

Брендот Porsche го воведе моделот 911 Targa 4S Heritage Design Edition, кој доби елементи за дизајн од 1950-тите и 1960-тите, и е првото од...

Cotton Club

Импресивна, но повторно софистицирана колекција што Крис ван Аш ја потпишува за марката Berluti… Очигледно, розите цветаат во марката Berluti. Со креативно водство на...