Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Подновете се: 10 летни парчиња облека кои можете да ги направите сами

Топлите денови се пред нас и веќе сите се расоблековме во омилените шорцеви, фустани, маички и сандали.

podnovete-se-10-letni-parcinja-obleka-koi-mozete-da-gi-napravite-sami-001_copy.jpg

Со доаѓањето на жешките денови и високите температури, како што ја вадите летната гардероба, сфаќате што ви недостасува.

Наместо да се фрлите во потрага по нова облека и трошење пари, проверете дали можете нешто да направите сами.

10 примери и идеи:

podnovete-se-10-letni-parcinja-obleka-koi-mozete-da-gi-napravite-sami-1.jpg

 

 

podnovete-se-10-letni-parcinja-obleka-koi-mozete-da-gi-napravite-sami-2.jpg

podnovete-se-10-letni-parcinja-obleka-koi-mozete-da-gi-napravite-sami-3.jpg

podnovete-se-10-letni-parcinja-obleka-koi-mozete-da-gi-napravite-sami-4.jpg

podnovete-se-10-letni-parcinja-obleka-koi-mozete-da-gi-napravite-sami-5.jpg

podnovete-se-10-letni-parcinja-obleka-koi-mozete-da-gi-napravite-sami-6.jpg

podnovete-se-10-letni-parcinja-obleka-koi-mozete-da-gi-napravite-sami-07.jpg

podnovete-se-10-letni-parcinja-obleka-koi-mozete-da-gi-napravite-sami-08.jpg

podnovete-se-10-letni-parcinja-obleka-koi-mozete-da-gi-napravite-sami-9.jpg

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...