• Сподели на:

Party look: Златна девојка

___

Ви го претставуваме едниот од најинтересните трендови за сезонава!

Не постои подобар начин од златната тоалета за да кажете гласно: „Тука сум!“. Во секој случај победувате! Погледнете ги ултимативните златни креации од модните писти и инспирирајте се за најлуд провод! Презентираните парчиња ќе ви овозможат да сјаете длабоко во ноќта, од самрак до изгрејсонце. Доживејте вистински high shine момент!

Дефинитивно се работи за тренд за сите девојки кои сакаат да бидат поинакви и да се најдат во центарот на вниманието! Посипете се со злато и заблескајте во полн сјај!

 


Оставете коментар

___