• Сподели на:

Нова колекција BOSS очила за сонце

___

Најновата кампања на очилата за сонце Boss e снимена во Чиле. Секако, пред почетокот на летото, едноставните и заоблени рамки за очилата за сонце е она што Ви е потребно.

Холанѓанката  Rijan van Rompej се појавува како носечко лице во кампањата. Облечена е во едноставна мал, црн фустан ,како што истражува Santjago, носејќи кул рамки за сонце,на брендот BOSS. Во оваа колекција се застапени четвртасти и мачкасти рамки за сонце, кои се шик и во тренд, кои исто така доликуваат на една Boss жена која е секогаш елегантна. Погледнете ги фотографиите и видеото и ќе сватите зошто токму едноставноста е симбол на елеганцијата.


Оставете коментар

___