Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Нова CESARE PACIOTTI кампања за лето 2016

Nova Cesare Paciotti kampanja za leto

Брендот Cesare Paciotti, нам ни ја претстави својата летна кампања за оваа сезона…

Улогите на главните ликови, или протагонисти, беа дадени на моделите Astrid Eiki и Edvardu Vajlding. Тие на совршен начин ни ги претаставија новите додоатоци и чанти на овој бренд, кои се олицетвореие на италијанскиот луксуз и квалитет на изработка. Со гламурозни детали и стил, моделот дуо- поставен за фотографии и ни ги претстави нас како совемена и модерна убавина, која е главна карактеристика на луѓето кои во ниту еден момент не дозволуваат да изгледаат лошо, во било кое време од денот.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Читањето книги пред спиење го подобрува квалитетот на спиењето, го намалува стресот, го подобрува расположението и ни помага да донесуваме подобри и поправилни одлуки,...

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Advertisement