Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Неколку секојдневни комбинации со кафени чизми

Во вашиот шкаф треба да имате барем еден пар кафени чизми за есен/зима. Тие се толку разновидни и можете да ги комбинирате на повеќе начини. Доколку фи фали идеја како да ги носите кафените чизми оваа сезона, ние ќе ви помогнеме во тоа, бидејќи на фотографиите во оваа статија можете да пронајдете инспирација за вашиот следен аутфит.

Ви ги претставуваме модните комбинации со кафени чизми за есен/зима 2014-2015

Прочитај

Wall Street

Piaget Altiplano Ultimate го пронајде своето место меѓу светските рекорди, сместувакќи 167 поединечни делови во куќиште длабоко 2 mm без било каков компромис. И...

Fine Living

Во изминатите неколку недели, New York е на насловите во сите вести и весници како град кој е најсилно погоден од корона вирусот… Ситуацијата...

Cotton Club

Долгогодишното лице на брендот Prada, моделот Freja Beha Erichsen, го освои водечкото место во својата нова кампања пред есен 2020…. Фотографирала David Sims, се...

Green Tea

Иноваторите од компанијата Matrix Industries ги слушнаа нашите поплаки и го креираа Juno – уред кој може инстант да ги разлади вашите омилени пијалоци....