• Сподели на:

Најубавите Victoria’s Secret костими за капење за лето 2016

___

Брендот кој е асоцијација за совршени летни бикини во многу бои, дезени, но и сексапилни монокини со пресеци.

najubavite-victorias-secret-kostimi-za-kapenje-za-leto-2016-001.jpg

Секоја женска летна фантазија вклучува егзотични плажи, азурно море или океан, коктел, бронзен тен и се разбира – Victoria’s Secret костим на себе.

Оваа фантазија беше реалност за моделите како Кендис Сванапул, Сара Сампајо, Елса Хоск и многу други кои летниот каталог го снимаа на Сент Бартс, облечени во најубавите бикини.

Ќе ги посакате сите:


Оставете коментар

___