• Сподели на:

Најубавите цветни здолништа за оваа пролет (фото)

___

Ништо не прави да се чувствувате повесело отколку цветното здолниште кое ги најавува високите температури и сончеви денови.

najubavite-cvetni-zdolnista-za-ovaa-prolet-001.jpg

Токму затоа секоја жена на располагање треба да има по едно здолниште со цветен дезен, без оглед на материјалот, должината и ширината.

Зависно од стилот може да одберете мини здолниште кое ќе го носите со балетанки, старки и еднобојни кошули и маички или пак здолниште со големи цветови со А-крој кое е идеално за со шпиц чевлите во светли бои.

Возбудени за цветното шаренило кое треба да завладее во секој момент?


Оставете коментар

___