Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Најубавите цветни здолништа за ова лето (фото)

Летото е симбол за разиграност, весели и силни бои и облека која ќе направи да се чувствувате толку лесно и убаво што ќе имате чувство дека лебдите.

obojte-go-letotot-so-cvetovi-najubavite-cvetni-zdolnista-za-ovaa-sezona-001.jpg

Цветните здолништа на најубав можен начин ќе придонесат за ова чувство, нудејќи ви модерен и тренди изглед.

Оваа сезона можете да си играте со должината и без проблем да носите како мини, така и миди или макси здолништа со цветен дезен.

Еве само неколку идеи како сè можете да ги комбинирате:

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...