Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Најпопуларните модели на панталони оваа сезона

Фармерките се одлично парче гардероба, но не можеме да ги носиме во сите прилики. Кога станува збор за трендовите и моделите на панталони кои се вистински хит оваа сезона, мораме да забележиме дека не се многу променети во однос на минатогодишната сезона. Сепак, има неколку новини, а следните модели се вистински хит во светот.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Фотографката Никол Луиз Перкинс од Велика Британија, која моментално работи во средно училиште за деца со посебни потреби, го осмисли проектот Даун Дизни, во...

Cotton Club

Некои се сигурни дека маските кои донекаде штитат од коронавирус се модна изјава, на другите не им е грижа, па затоа ги ставаат најчестите...

Fool Moon

Лавот сака да биде во центарот на вниманието, Овенот сака личен обожавател, а Стрелецот сака авантура и некој што може да го следи неговото...

Fool Moon

Лилјанот е цвет што претставува доблест и чистота во христијанството и со тоа се поврзува со Пресвета Богородица, за што сведочат и делата на...