Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Модерни комбинации со шорцеви

Шорцевите се модно парче кое најчесто го носиме во текот на летото, но тоа стана задолжителен дневен предмет и во текот на студената сезона.

Очигледно многу девојки имаат одлично избрана униформа и феноменални стилови за сите годишни времиња, па во есен можеме да видиме шорцеви со џемпер, јакна или капут, во комбинација со чизми. Понекогаш кога е студено, тука се црните хулахопски, што одлично прилегаат на секоја варијанта.

Во продолжение, доза инспирација.

 

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Кармини, палети за сенки, четки за шминка и многу повеќе После нејзината соработка со брендот Supreme, Pat Mcgrath ги претстави сите производи за шминка...

Fool Moon

Депресивен и многу мистериозен знак. Честопати се крие зад маската на шегаџија, успешна на работни места за кои е потребна динамика – маркетинг, професионален...

Cotton Club

Годините се само бројка, а модата пред се знае тоа добро и им овозможува на сите жени да ја пуштат својата фантазија, да ги...

Fine Living

Љубовта е една од оние работи што е невозможно да се разберат или објаснат, но нема поубаво чувство. Можеби ТОЈ сè уште не ви...