• Сподели на:

Летниот lookbook од H&M

___

Летото ни е пред врата. Време е high-street брендовите да ни претстават што ни подготвиле за најтоплиот период од годината. Овој пат, својот lookbook го претстави шведскиот моден гигант H&M.

Во летната колекција доминираат светли бои: бледо розова, златна, сива и слоновата коска. Колекцијата е свежа, проѕирна и сведена.

Погледнете ја галеријата:


Оставете коментар

___