Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Колаж фармерки

Џинсот доаѓа во многу облици. Удобен е, може да биде софистициран и секси во исто време.Постои повеќе од една причина зошто е секогаш на модната мапа и зошто го заслужува вниманието кое му го посветуваме.

Есената ни носи нешто старо/ново. Оваа есен во мода ќе бидат клаж фармерките.

Веќе се сретнавме со овј тренд . Беше актуелен 2009. година, се врати во мала доза во 2013, а познатите дами го препорачуваат и сметаат дека овој џинс ќе биде тренд за есен 2014.

 

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Uncategorized

Првото провокативно видео! Рускиот супермодел во долна облека Savage x Fenty! Во улога на деловна жена, Ријана одлета на модниот Олимп толку брзо како...

Fine Living

Тој нема искрени намери! Колку пати не ви било јасно дали мажот што го сакате не е доволно заинтересиран или едноставно нема доволно време...

Fool Moon

Само не оние што веројатно прво ви паднаа на памет! Научниците открија дека нашите гени играат улога во изборот на нашите партнери и оние...

Fine Living

Откако ќе го запознаете вистинскиот, многу работи никогаш нема да бидат исти … Љубовта не вреди ако е стресна. Ако веќе неколку пати сте...