Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Кејт Мос во пролетна кампања за брендот Liu Jo

40-годишната убавица снимила уште една кампања за модната куќа Liu Jo.

Од познатиот бренд, се задоволни од соработката со познатата манекенка и ја ангажирале и за новата кампања. По тој повод, Кејт ги претставува клучните модели од новата пролетна колекција позирајќи пред објективот на еден од најдобрите модни фотографи Солве Сундсбо.

Фотографиите може да ги погледнете во нашата галерија.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Најстариот син на Николас Кејџ изгледа сосема поинаку од неговиот славен татко, но се чини дека имаат заедничка слабост кон жените… Вестон Кејџ Копола...

Cotton Club

Кајли Џенер (25) деновиве е во Париз и ревносно ја следи Модната недела, но модните трендови ги диктира само она. Кајли Џенер на модната...

Fool Moon

Познатата двојка неодамна се раздели, а сега за прв пат беа фотографирани заедно на натпревар кој го играше нивниот син.Познатата пејачка Шакира и нејзиниот...

Cotton Club

Актерката Сара Џесика Паркер е позната по својот женствен и смел стил на облекување, а нејзината гардероба изобилува со константни парчиња од кои не...

Advertisement