• Сподели на:

Каде да гледаме ?

___

Блејк Лајвли  препознатлива е по тоа што секогаш е облечена во согласност со тековните модни трендови. Сепак оваа комбинација не е баш погодок поради дезенот на здолништето и кошулата. Едноставно не знаеете каде да погледнете !


Оставете коментар

___