Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Јакни со пердуви за лежерен изглед

Топлата јакна со пердуви можеби не е вашето омилено тренди парче.

Меѓутоа, мека и топла таа е совршена за ладните зимски утра, кога ни е најважно да се чувствуваме топло и удобно.

Практични се и можат да се комбинираат со различни парчиња гардероба. Доаѓаат во многу бои и стилови, па доколку сеуште не сет купиле зимска јакна со пердуви, можеби сега е вистинското време за тоа.

Доколку ви треба доза на инспирација и некои идеи за неформални прилики и лежерен стајлинг, погледнете ги нашите предлози.

Прочитај

Green Tea

Kреативниот директор на марката Dom Perignon , го истражувала Лени Кравиц и неговите нови карактеристики во соработка со оваа куќа од шампањско … Поточно,...

Four Seasons

Дали сакате пауза од сè околу вас – цивилизација, современи уреди, Интернет, работа и луѓе? Имаме совршен предлог за вас … Островот Асатиг е...

Wall Street

Брендот Porsche го воведе моделот 911 Targa 4S Heritage Design Edition, кој доби елементи за дизајн од 1950-тите и 1960-тите, и е првото од...

Cotton Club

Импресивна, но повторно софистицирана колекција што Крис ван Аш ја потпишува за марката Berluti… Очигледно, розите цветаат во марката Berluti. Со креативно водство на...