• Сподели на:

IT Широка облека

___

Широката облека оваа сезона  се прав избор. Потполно завладеаа на модните писти, луѓето за мода ги обожаваат. Ако мислите дека се резервирани само за видоките дами, се лажете, бидејки во комбинација со високи потпетици тие вас ве издолжуваат и  ја прават вашата половина потенка. Ви откриваме како да ги комбинирате.


Оставете коментар

___